Filtracja wody

BRITA "Fill & Go"

Klient
BRITA GmbH to wiodący światowy dostawca produktów do filtracji i optymalizacji wody. Od czasu jej założenia 40 lat temu, firma pochodząca z Taunusstein/Niemcy stała się liderem globalnego rynku w tym sektorze. Pomimo swojego ogromnego sukcesu, BRITA nadal jest firmą rodzinną, doskonale świadomą swojej odpowiedzialności za społeczeństwo, środowisko, pracowników jak i jakość swoich produktów. BRITA wynalazła dzbanek filtrujący wodę do prywatnego użytku. Dziś, firma opracowuje, produkuje i dystrybuuje innowacyjne filtry do wody pitnej dla zastosowań domowych jak i profesjonalnych. Firma jest aktywna na pięciu kontynentach w ponad 60 krajach. BRITA to jedyna globalna marka na rynku, która w dalszym ciągu prowadzi i rozwija ten sektor. 

 

Wyzwanie
BRITA zaprosiła Rosti Poland do opracowania nowej serii trwałych, estetycznych butelek do swoich systemów filtrowania wody. Wyzwaniem technicznym było stworzenie produktu przypominającego szkło przy maksimum funkcjonalności i bezpieczeństwa. Obowiązywały sztywne ramy czasowe wprowadzenia wyrobu na rynek. 

 

Rozwiązanie Rosti Poland
Zaoferowaliśmy światowej klasy wiedzę fachową w dziedzinie wtrysku z rozdmuchem dla produktów konsumenckich o grubych ściankach. Utworzony został zespół do wspólnego rozwoju, który w pełni zaangażował się w sprawne przeprowadzenie projektu oraz proces produkcji form. Na wiosnę 2012 roku, pierwsze butelki opuściły linie montażowe Rosti Poland. Gotowe produkty zostały dostarczone na rynek na czas i w ramach budżetu.

 

Korzyści
Innowacyjne technologie umożliwiły nam opracowanie i produkcję tego specjalnie zaprojektowanego wyrobu w atrakcyjnej cenie. Rosti Poland jest dumny ze swojego wkładu w globalną konkurencyjność firmy BRITA.