Lokalizacja

Bliskość, stabilność, obiecujące możliwości biznesowe i wysoki poziom edukacji czyni Polskę oraz Rumunię najbardziej atrakcyjnymi miejscami w Europie do lokalizacji biznesu. Nasza filozofia korporacyjna polega na zwiększaniu rentowności produkcji i konkurencyjności na rynku europejskim. Istniejące centrum kompetencyjne w Białegostoku oraz nowa fabryka w Ploiesti (Rumunia) wzmacnia naszą silną pozycję w Centralnej i Środkowej Europie. Oba zakłady produkcyjne zapewniają sprawne dostawy w kluczowe regiony Wschodniej, Centralnej oraz Zachodniej Europy.  Dla naszych klientów oznacza to większą elastyczność i mniejsze ryzyko w łańcuchu dostaw. Ostatnie inwestycje są najlepszym wyrazem pewności z jaką patrzymy w przyszłość. Oba zakłady spełniają najwyższe światowe standardy.

Coraz więcej firm odkrywa Rosti Poland. Po przeanalizowaniu swoich kosztów zakupu, firmy zaczynają rozumieć, że Rosti Poland to idealna alternatywa w kwestii zaopatrzenia w stosunku do firm zlokalizowanych w Europie Zachodniej a w wielu przypadkach także i przewyższająca firmy z Azji. Poza naszymi umiejętnościami i konkurencyjnością, klienci wybierają Rosti Poland ze względu na bezpieczne i przewidywalne środowisko społeczno-polityczne w jakim się znajduje. Elastyczny i obarczony niskim ryzykiem łańcuch dostaw na europejskie rynki to także kluczowe kryterium dla wielu klientów. Rosti Poland jest na dobrej drodze do stania się wiodącym dostawcą dla Europy.   

 

We are delighted with the acquisition of Bianor. This will strengthen our capabilities, enhance customer base and geographic positioning. Together with our global approach of "Rosti way" this is giving us the opportunity to support more customers within our global footprint."

Rafal Cybulski
Managing Director
Rosti Poland Sp. z o.o.