Narzędzia elektryczne

Na profesjonalnym rynku budowlanym sukces projektu zależy od jakości narzędzi. Profesjonalne narzędzia muszą pracować niezawodnie w każdych warunkach, zarówno w zapylonym, zimnym czy wilgotnym środowisku. Profesjonalni użytkownicy preferują wytrzymały, bezpieczny produkt, który jest łatwy w użyciu i wykonuje pracę z dużą dokładnością. W tym trudnym środowisku Makita jest globalnym liderem.

Obudowy wiertarek Makita

Klient

Makita, z prawie 90 letnim doświadczeniem, stosuje najnowsze innowacje w inżynierii i produkcji do wytwarzania najlepszych narzędzi elektrycznych na świecie. Narzędzia Makita są mocniejsze, lżejsze, bardziej kompaktowe i wydajniejsze niż jakiekolwiek inne elektronarzędzia na rynku. Jako klient, ten japoński producent oczekuje najlepszych wyników w osiąganiu kluczowych etapów projektu (kamieni milowych) i w dostarczaniu najwyższej jakości części i komponentów w ramach uzgodnionego budżetu.

Wyzwanie

Posiadając gotowy projekt nowego produktu, Makita Corporation szukało godnego zaufania partnera w Europie, o niezawodnej i potwierdzonej jakości w celu wspólnej realizacji projektu produkcji obudów silnika dla swoich elektronarzędzi. Skomplikowane formy wtryskowe musiały być dopracowane i wyprodukowane spełniając najwyższe standardy przemysłowe przy napiętym budżecie.


Rozwiązanie Rosti Poland

Na podstawie istniejącej dokumentacji i instrukcji od Makita, zespół rozwoju Rosti Poland aktywnie brał udział w przeprojektowaniu narzędzi. Efekt końcowy wspólnego projektu to narzędzia, które pozwoliły Rosti Poland rozpocząć produkcję na czas i dostarczyć pierwszą najwyższej jakości partię wyrobów do Makita przed terminem. Makita wysoko ceni naszą pracę zespołową, otwartą komunikację i zdolności do rozwiązywania problemów. Sukces tego projektu poskutkował falą nowych zleceń od firmy Makita.

Korzyści

•      Radykalne skrócenie czasu wprowadzenia wyrobów na rynek

•      Przewidywalność wprowadzenia na rynek wyrobów pod względem czasu i kosztów

•      Doskonała komunikacja – otwarta, jasna i efektywna

•      Zarządzanie projektem wg najwyższych standardów

•      Spełnienie wysokich standardów jakości Makita

•      Podejście wspólnego zespołu nastawione na rozwiązania

 

Od 2001 roku Makita korzysta z europejskiego know-how i umiejętności firmy Rosti Poland. Rosti Poland jest obecnie wiodącym dostawcą obudów i części plastikowych MAKITA w Europie. Związek ten tworzy doskonała para dwóch nastawionych na jakość liderów w swoich branżach!