Oświetlenie

Naszą pasją do nieszablonowego myślenia utorowaliśmy drogę wyjątkowym oprawom oświetleniowym LivingColors firmy Philips. Opracowaliśmy innowacyjną technologię obrotowego formowania rozdmuchowego Rosti Poland. Pozwala ona na produkcję z tworzywa sztucznego wklęsłych obudów o grubych ścianach. Po raz pierwszy plastikowa, podobna do szkła, gruba, przezroczysta oprawa została wykonana w środowisku masowej produkcji. Wielu uznało jej jakość za przekraczającą standardy szkła. Kluczem do sukcesu było kontrolowane rozdmuchiwanie częściowo utwardzonego plastiku w formie wtryskowej. Ta nowa technologia pozwala nam produkować atrakcyjne wizualnie części w dowolnym kolorze i/lub o dowolnym stopniu przezroczystości.

Living-Colors był flagowym produktem Philipsa w asortymencie 2008 roku w którym to roku Philips pokazał światu, że oświetlenie LED nie jest „ zimne” i jedynie funkcjonalne lecz może także przynosić radość i przyczyniać się do dobrego samopoczucia jak i poczucia luksusu.

Nasz wkład w projekt został doceniony, Rosti Poland został wybrany w 2012 kluczowym dostawcą dla nowej generacji systemów oświetleniowych LivingColors.